Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

1. testovací soutěž

Termín od 20.09.2014 do 21.09.2014

Uzávěrka přihlášek 19.09.2014 včetně

Kategorie: NS + NSS

Po uzavření přihlášek zde bude zveřejněn předpokládaný konečný časový harmonogram.

0

Třída F2A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Stanislav   K. D. Perkasa   KLoM Plzeň - Letkov 12.09.2014 19:45  
2   Janko   Jakub   PT 109   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  

Třída F2C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Horák   Richard   Rmid   Slezsko modelářský klub p.s. 12.09.2014 19:24  

Třída F4A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Petr   Snowberry   KLoM Plzeň - Letkov 12.09.2014 19:45  
2   Darakev   Pavel   Snowberry   Třebechovický modelářský klub p.s. 17.09.2014 15:10  
3   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
4   Kupka   Martin   Danča   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
5   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
6   Janko   Zdeněk   Classic   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
7   Provazníková   Markéta   Danča II   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
8   Darakev   Pavel   Saucy   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  

Třída F4B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Grňa   Ivan   PILOT Brittania   KLoM "MORAVA TEAM" 16.09.2014 13:39  
2   Darakev   Pavel   DGzRS Hermann Marwede SAR   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 09:53  

Třída F4C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída FDS

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Janoš   Milan   Gata   Modelářský klub Brandýs nad Labem 12.09.2014 18:55  

Třída NSS-B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Walenta   René   Merkur   Slezsko modelářský klub p.s. 12.09.2014 18:59  

Třída NSS-D-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-D-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Celkem je přihlášeno 15 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF