Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

3. soutěž MiČR NS 2017 - Letkov

Termín od 05.08.2017 do 05.08.2017

Uzávěrka přihlášek 31.07.2017 včetně

Kategorie: NS

Propozice: 3. soutěž MiČR NS 2017 - Letkov - propozice

Harmonogram: 3. soutěž MiČR NS 2017 - Letkov - časový harmonogram

Výsledky: 3. soutěž MiČR NS 2017 - Letkov - výsledky

0

Třída F2A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jedlička   Stanislav   JANUS   KLoM "MORAVA TEAM" 11.07.2017 20:40  
2   Bilina   Jiří   Alaska   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
3   Houska   Martin   Bogdan   KLoM Navi studio Plzeň 24.07.2017 12:23  
4   Sviták   Pavel   Monitor   KLoM Maják Borovany 24.07.2017 16:02  

Třída F2B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Petr   K. D. Perkasa   KLoM Plzeň - Letkov 12.06.2017 15:55  
2   Majerová   Dagmar   Pedro Gual   Modelářský klub Brandýs nad Labem 18.07.2017 20:46  
3   Majer   Karel   Stíhač ponorek   Modelářský klub Brandýs nad Labem 18.07.2017 20:46  
4   Jakeš   Vladimír   Albatros   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 30.07.2017 22:12  

Třída F2C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Stanislav   Andrea Doria   KLoM Plzeň - Letkov 12.06.2017 15:55  
2   Houska   Martin   President Masaryk   KLoM Navi studio Plzeň 24.07.2017 12:23  

Třída F4A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bodžár   Ondřej   Šumava   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
2   Fyrbach   Karel   Kajman   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
3   Fyrbach   Vít   Caribic   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
4   Fyrbach   Marek   MTB 67   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
5   Sedmík   Matěj   Leader   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
6   Juhasz   Dominik   Krasomila   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
7   Míka   Tadeáš   S70A   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
8   Svoboda   Jakub   Kajman   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
9   Jakeš   Michal   Sally   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 30.07.2017 22:12  

Třída F4A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jedlička   Lubomír   Policie   KLoM Maják Borovany 15.06.2017 20:26  
2   Jedlička   Jan   Theia   KLoM Maják Borovany 15.06.2017 20:26  
3   Jedlička   Pavel   Leader   KLoM Maják Borovany 15.06.2017 20:26  
4   Ovčarčinová   Sára   Leader   KLoM Maják Borovany 15.06.2017 20:26  
5   Sviták   Pavel   Survey   KLoM Maják Borovany 20.07.2017 14:59  
6   Jakeš   Stanislav   Xenie II   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
7   Jakeš   Tomáš   Xenie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
8   Juhasz   Jaroslav   Žralok   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
9   Ivančo   Alexandr   Chiméra   KLoM Maják Borovany 26.07.2017 14:52  
10   Ivančová   Kateřina   Linda   KLoM Maják Borovany 26.07.2017 14:52  
11   Darakev   Pavel   Snowberry   Třebechovický modelářský klub p.s. 26.07.2017 19:40  
12   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 26.07.2017 19:40  
13   Kupka   Martin   Danča   Třebechovický modelářský klub p.s. 26.07.2017 19:40  
14   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 26.07.2017 19:40  
15   Janko   Zdeněk   Classic   Třebechovický modelářský klub p.s. 26.07.2017 19:40  
16   Čech   Petr   Jolla   KLoM Ledenice 26.07.2017 19:40  
17   Křen   Otakar   Felix II   KLoM Nautilus Proboštov 26.07.2017 20:43  
18   Ferjančič   Michal   Xenie   KLoM Maják Borovany 30.07.2017 16:26  
19   Ferjančič   Bohuslav   Edita   KLoM Maják Borovany 30.07.2017 16:26  
20   Ferjančičová   Aneta   Eliška   KLoM Maják Borovany 30.07.2017 16:26  

Třída F4B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Michal   TORBEN   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 30.07.2017 22:12  

Třída F4B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Yorkshireman   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
2   Jakeš   Tomáš   Falke   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
3   Ferjančičová   Aneta   BANCKERT   KLoM Maják Borovany 30.07.2017 16:26  

Třída F4C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bodžár   Ondřej   Snowberry   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
2   Jakeš   Michal   Vosper   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 30.07.2017 22:12  

Třída F4C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Bezpokojnyj   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
2   Jakeš   Tomáš   Nastojčivyj   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:30  
3   Čech   Petr   PT 596   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  
4   Hlach   Tomáš   S 100   KLoM Ledenice 24.07.2017 12:33  

Třída FDS

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jedlička   Stanislav   ANTEO   KLoM "MORAVA TEAM" 11.07.2017 20:40  
2   Sviták   Pavel   Lechales   KLoM Maják Borovany 20.07.2017 14:59  
3   Křen   Otakar   Gary Gilmore   KLoM Nautilus Proboštov 26.07.2017 20:43  
4   Voráček   Jiří   Zinnia   KLoM Maják Borovany 31.07.2017 12:34  
5   Voráčková   Kristína   Geranium   KLoM Maják Borovany 31.07.2017 20:23  

Celkem je přihlášeno 54 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF