Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

5. soutěž MiČR NS 2017 - Jinolice

Termín od 09.09.2017 do 10.09.2017

Uzávěrka přihlášek 25.08.2017 včetně

Kategorie: NS + NSS

Propozice: 5. soutěž MiČR NS 2017 - Jinolice - propozice

Po uzavření přihlášek zde bude zveřejněn předpokládaný konečný časový harmonogram.

0

Třída F2A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   BUDINA   Ondřej   HERCULES   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
2   LAURIN   Tomáš   monitor SSSR   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
3   VÉLE   Matěj   R-3   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
4   BUDINA   Vojtěch   SABRINA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
5   ZÍTKO   Jonáš   PG 117   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 25.08.2017 08:56  

Třída F2A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bilina   Jiří   Alaska   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
2   Houska   Martin   Bogdan   KLoM Navi studio Plzeň 31.07.2017 11:52  
3   Grňa   Ivan   Stražak 14   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
4   Jedlička   Stanislav   JANUS   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
5   Sýkora   Jan   Kaszubsky Brzeg   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
6   Šesták   Miloslav   BRENT   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
7   Weiss   Václav   Armeria   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
8   Sviták   Pavel   Monitor   KLoM Maják Borovany 21.08.2017 16:46  

Třída F2B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   BROUZDA   Šimon   BEČVA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  

Třída F2B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Petr   K. D. Perkasa   KLoM Plzeň - Letkov 25.07.2017 18:39  
2   Urban   Zdeněk   DORNBUSH   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
3   Kubíček   Jiří   HLÍDKOVÝ ČLUN   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
4   Jakeš   Vladimír   Albatros   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 24.08.2017 22:58  
5   Majerová   Dagmar   Pedro Gual   Modelářský klub Brandýs nad Labem 25.08.2017 20:46  
6   Majer   Karel   Stíhač ponorek   Modelářský klub Brandýs nad Labem 25.08.2017 20:46  

Třída F2C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Stanislav   Andrea Doria   KLoM Plzeň - Letkov 25.07.2017 18:39  
2   Kubíček   Jiří   WESTRPLATE   KLoM "MORAVA TEAM" 20.08.2017 18:59  

Třída F4A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Lukeš   Jakub   Kachna   KLoM Nautilus Proboštov 01.08.2017 11:33  
2   HEINL   David   POLICE-88   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
3   BAŽANT   Tibor   SALLY-92   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
4   BUDINA   Ondřej   SALLY-74   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
5   BUDINA   Vojtěch   SALLY-78   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
6   BROUZDA   Šimon   SURVEY   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
7   DANÍČEK   Petr   ADMIRAL   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
8   LAURIN   Tomáš   SALLY-94   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
9   VÉLE   Matěj   SALLY-83   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
10   Bodžár   Ondřej   Šumava   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
11   Fyrbach   Karel   Kajman   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
12   Fyrbach   Vít   Caribic   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
13   Fyrbach   Marek   MTB 67   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
14   Sedmík   Matěj   Leader   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
15   Juhasz   Dominik   Krasomila   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
16   Šíma   Petr   Policie   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
17   Míka   Tadeáš   S70A   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
18   Svoboda   Jakub   Kajman   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
19   Jakeš   Michal   Sally   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 24.08.2017 22:58  
20   ZÍTKO   Jonáš   POLICE   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 25.08.2017 08:55  

Třída F4A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Xenie II   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
2   Jakeš   Tomáš   Xenie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
3   Bilina   Jiří   Whitney   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
4   Jedlička   Lubomír   Policie   KLoM Maják Borovany 24.07.2017 19:37  
5   Jedlička   Jan   Theia   KLoM Maják Borovany 24.07.2017 19:37  
6   Jedlička   Pavel   Leader   KLoM Maják Borovany 24.07.2017 19:37  
7   Ovčarčinová   Sára   Leader   KLoM Maják Borovany 24.07.2017 19:37  
8   Vlach   Jan   Spider   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
9   Vlach   Jan   Nancy Raymond   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
10   Vlach   Jiří   Vincent Vega   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
11   Vlach   Jiří   Nordic   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
12   Weiss   Václav   Policie   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
13   Sviták   Pavel   Survey   KLoM Maják Borovany 21.08.2017 16:46  
14   Darakev   Pavel   Snowberry   Třebechovický modelářský klub p.s. 24.08.2017 14:27  
15   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 24.08.2017 14:27  
16   Kupka   Martin   Danča   Třebechovický modelářský klub p.s. 24.08.2017 14:27  
17   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 24.08.2017 14:27  
18   Janko   Zdeněk   Classic   Třebechovický modelářský klub p.s. 24.08.2017 14:27  
19   Čech   Petr   Jolla   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
20   Juhasz   Jaroslav   Žralok   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
21   Ferjančič   Bohuslav   Edita   KLoM Maják Borovany 25.08.2017 18:02  
22   Ferjančičová   Aneta   Eliška   KLoM Maják Borovany 25.08.2017 18:02  

Třída F4B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   BAŽANT   Tibor   BREMEN - 9   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
2   HEINL   David   BANCKERT   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
3   Jakeš   Michal   TORBEN   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 24.08.2017 22:58  

Třída F4B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Yorkshireman   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
2   Jakeš   Tomáš   Falke   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
3   Grňa   Ivan   St. Canute   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
4   BUDINA   Petr   BRUMA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
5   Vlach   Jan   Walter Raleight   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
6   Weiss   Václav   Zeeland   KLM Royal DUX Duchcov 17.08.2017 20:15  
7   Ferjančičová   Aneta   BANCKERT   KLoM Maják Borovany 25.08.2017 18:02  

Třída F4C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bodžár   Ondřej   Snowberry   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
2   Jakeš   Michal   Vosper   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 24.08.2017 22:58  

Třída F4C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Bezpokojnyj   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
2   Jakeš   Tomáš   Nastojčivyj   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 23.07.2017 18:31  
3   TOMÁŠEK   Martin   SNOWBERRY   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.08.2017 23:37  
4   Čech   Petr   PT 596   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  
5   Hlach   Tomáš   S 100   KLoM Ledenice 24.08.2017 22:06  

Třída FDS

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jedlička   Stanislav   ANTEO   KLoM "MORAVA TEAM" 14.08.2017 13:41  
2   Sviták   Pavel   Lechales   KLoM Maják Borovany 21.08.2017 16:46  

Třída NSS-A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Tomáš   Amati   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 02.08.2017 09:30  
2 Walenta   René   BARRACUDA   Slezsko modelářský klub p.s. 02.08.2017 19:31  
3 Janoš   Milan   Vltava   Modelářský klub Brandýs nad Labem 10.08.2017 11:27  
4 KROUPA   Milan   ENDEAVOUR   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 25.08.2017 21:21  
5 HALAMA   Libor   PIRAT II   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 25.08.2017 21:21  

Třída NSS-B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Stanislav   Lona III   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 02.08.2017 09:30  
2 KREISEL   Jiří   COLIN ARCHER No1   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 17.08.2017 00:14  
3 Kincl   Antonin   RUNA IV   Slezsko modelářský klub p.s. 22.08.2017 09:28  
4 Mrázek   Pavel   Dorian Gray   KLoM Kolín 23.08.2017 20:10  
5 Dvořák   Milan   Dorian Gray   KLoM Kolín 24.08.2017 19:28  
6 ŠENEKEL   Michal   Mariquita   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 25.08.2017 21:21  
7 KROUPA   Milan   ELEONORA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 25.08.2017 21:22  

Třída NSS-C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-D-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 HEINL   David   ATLANTIS   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 17.08.2017 00:14  
2 BAŽANT   Tibor   ILLBRUCK   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 17.08.2017 00:14  
3 DANÍČEK   Petr   OCEAN   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 17.08.2017 00:14  
4 BUDINA   Ondřej   LEGEND   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 17.08.2017 00:14  
5 VÉLE   Matěj   GABRIELA 66   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 17.08.2017 00:14  

Třída NSS-B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Lukeš   Jakub   Betty CK 145   KLoM Nautilus Proboštov 01.08.2017 11:32  

Třída NSS-C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-D-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Celkem je přihlášeno 101 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF