Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

2. testovací soutěž

Termín od 11.10.2014 do 12.10.2014

Uzávěrka přihlášek 08.10.2014 včetně

Kategorie: NS + NSS

Po uzavření přihlášek zde bude zveřejněn předpokládaný konečný časový harmonogram.

0

Třída F2A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Grňa   Ivan   Stražak 14   KLoM "MORAVA TEAM" 12.09.2014 22:47  
2   Šesták   Miloslav   ZEEAREND   KLoM "MORAVA TEAM" 16.09.2014 13:38  

Třída F2B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Stanislav   K. D. Perkasa   KLoM Plzeň - Letkov 12.09.2014 19:45  
2   Janko   Jakub   PT 109   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  

Třída F2C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Petr   Snowberry   KLoM Plzeň - Letkov 12.09.2014 19:45  
2   Darakev   Pavel   Snowberry   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
3   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
4   Kupka   Martin   Danča   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
5   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
6   Janko   Zdeněk   Classic   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
7   Provazníková   Markéta   Danča II   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  
8   Darakev   Pavel   Saucy   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 07:55  

Třída F4B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Darakev   Pavel   DGzRS Hermann Marwede SAR   Třebechovický modelářský klub p.s. 18.09.2014 09:53  

Třída F4C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída FDS

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Špinar   Jiří   Strongbow   Třebechovický modelářský klub p.s. 24.09.2014 12:58  

Třída NSS-A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Janoš   Milan   Gata   Modelářský klub Brandýs nad Labem 12.09.2014 18:56  
2 Špinar   Jiří   Endeavour   Třebechovický modelářský klub p.s. 03.10.2014 08:11  

Třída NSS-B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Špinar   Jiří   America   Třebechovický modelářský klub p.s. 03.10.2014 08:11  

Třída NSS-C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Chmelka   František   No Name   Slezsko modelářský klub p.s. 23.09.2014 07:02  

Třída NSS-D-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-D-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Celkem je přihlášeno 18 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF