Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

1. soutěž MiČR NS 2016 - Běleč nad Orlicí

Termín od 27.05.2016 do 28.05.2016

Uzávěrka přihlášek 19.05.2016 včetně

Kategorie: NS

Propozice: 1. soutěž MiČR NS 2016 - Běleč nad Orlicí - propozice

Harmonogram: 1. soutěž MiČR NS 2016 - Běleč nad Orlicí - časový harmonogram

OZNÁMENÍ

Vzhledem k požadavkům na přesunutí kategorie F4A-J z pátka na sobotu a účasti některých závodníků na soutěžích sekcí NS i NSS, které se konají ve stejný termín, dojde k větším změnám oproti předběžnému časovému harmonogramu.

Prosíme o obezřetnost. Rádi vyjdeme vstříc, ale nikdy se nezavděčíme všem.

Výsledky: 1. soutěž MiČR NS 2016 - Běleč nad Orlicí - výsledky

0

Třída F2A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Podrazil   Jonáš   DMS Merlin   KLoM Blansko 30.04.2016 17:46  
2   Sviták   Ondřej   Monitor   KLoM Maják Borovany 18.05.2016 17:09  

Třída F2A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Houska   Martin   Bogdan   KLoM Navi studio Plzeň 02.05.2016 21:20  
2   Weiss   Václav   Armeria   KLM Royal DUX Duchcov 04.05.2016 12:41  
3   Šesták   Miloslav   ZEEAREND   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
4   Grňa   Ivan   VITAL SPARK   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
5   Jedlička   Stanislav   JANUS   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
6   Bilina   Jiří   ALASKA   KLoM Česílko Valdice 04.05.2016 21:48  

Třída F2B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Janko   Jakub   PT 109   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
2   Jíša   Petr   K. D. Perkasa   KLoM Plzeň - Letkov 18.04.2016 21:22  
3   Urban   Zdeněk   DORNBUSH   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
4   Kubíček   Jiří   HLÍDKOVÝ ČLUN   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
5   Majer   Karel   Stíhač ponorek   Modelářský klub Brandýs nad Labem 16.05.2016 07:30  
6   Majerová   Dagmar   Pedro Gual   Modelářský klub Brandýs nad Labem 16.05.2016 07:30  
7   Cerha   František   USS Kidd   Modelářský klub Brandýs nad Labem 16.05.2016 07:35  
8   Linhart   Jiří   SB-131   KLoM Náchod 16.05.2016 17:51  
9   Darvaš   Josef   Nikolay Chicker   KLoM Náchod 16.05.2016 18:53  
10   Jakeš   Vladimír   Albatros   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 18.05.2016 08:21  

Třída F2C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Stanislav   Andrea Doria   KLoM Plzeň - Letkov 18.04.2016 21:22  

Třída F4A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Šmejkal   Ondra   Caribic   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 27.04.2016 21:32  
2   Holá   Nikola   Sally   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 27.04.2016 21:32  
3   Matuna   Daniel   Policie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 27.04.2016 21:32  
4   Bodžár   Ondřej   Šumava   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
5   Fyrbach   Karel   Kajman   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
6   Fyrbach   Vít   Caribic   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
7   Fyrbach   Marek   MTB 67   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
8   Sedmík   Matěj   Leader   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
9   Klečka   Jan   Monster   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
10   Juhasz   Dominik   Krasomila   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
11   Šíma   Petr   Policie   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
12   Míka   Tadeáš   S70A   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
13   Jakeš   Michal   Sally   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 18.05.2016 08:21  
14   Sviták   Ondřej   Leader   KLoM Maják Borovany 18.05.2016 17:09  

Třída F4A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Darakev   Pavel   Snowberry   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
2   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
3   Kupka   Martin   Danča   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
4   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
5   Janko   Zdeněk   Classic   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
6   Šmejkal   Miroslav   Policie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 27.04.2016 21:32  
7   Jedlička   Lubomír   Policie   KLoM Maják Borovany 30.04.2016 22:06  
8   Jedlička   Jan   Theia   KLoM Maják Borovany 30.04.2016 22:06  
9   Jedlička   Pavel   Leader   KLoM Maják Borovany 30.04.2016 22:06  
10   Ovčarčinová   Sára   Leader   KLoM Maják Borovany 30.04.2016 22:06  
11   Vlach   Jan   Spider   KLM Royal DUX Duchcov 04.05.2016 12:41  
12   Vlach   Jan   Nancy Raymond   KLM Royal DUX Duchcov 04.05.2016 12:41  
13   Vlach   Jiří   Vincent Vega   KLM Royal DUX Duchcov 04.05.2016 12:41  
14   Vlach   Jiří   Nordic   KLM Royal DUX Duchcov 04.05.2016 12:41  
15   Weiss   Václav   Policie   KLM Royal DUX Duchcov 04.05.2016 12:41  
16   Bilina   Jiří   Whitney   KLoM Česílko Valdice 04.05.2016 21:48  
17   Maglocký   Michal   Neptune   KLoM Barrakuda Nová Ves 04.05.2016 22:16  
18   Čech   Petr   Jolla   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
19   Jakeš   Stanislav   Xenie II   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 16.05.2016 09:17  
20   Jakeš   Tomáš   Xenie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 16.05.2016 09:17  
21   Ivančo   Alexandr   Chiméra   KLoM Maják Borovany 16.05.2016 10:59  
22   Ferjančič   Michal   Xenie   KLoM Maják Borovany 16.05.2016 17:27  
23   Ferjančič   Bohuslav   Edita   KLoM Maják Borovany 16.05.2016 17:27  
24   Ferjančičová   Kateřina   Edita   KLoM Maják Borovany 16.05.2016 17:27  
25   Ferjančičová   Aneta   Eliška   KLoM Maják Borovany 16.05.2016 17:27  
26   Sviták   Pavel   Survey   KLoM Maják Borovany 18.05.2016 17:09  
27   Sviták   Martin   Sally   KLoM Maják Borovany 18.05.2016 17:09  

Třída F4B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Podrazil   Jonáš   HMS Bronington   KLoM Blansko 30.04.2016 17:46  
2   Jakeš   Michal   Müritz   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 18.05.2016 08:21  

Třída F4B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Grňa   Ivan   St. Canute   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
2   Jakeš   Stanislav   Yorkshireman   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 16.05.2016 09:17  
3   Jakeš   Tomáš   Falke   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 16.05.2016 09:17  
4   Ferjančičová   Aneta   BANCKERT   KLoM Maják Borovany 16.05.2016 17:27  

Třída F4C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bodžár   Ondřej   Snowberry   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
2   Jakeš   Tomáš   PT-109   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 16.05.2016 09:17  
3   Jakeš   Michal   Vosper   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 18.05.2016 08:21  

Třída F4C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Čech   Petr   PT 596   KLoM Ledenice 14.05.2016 14:09  
2   Jakeš   Stanislav   Bezpokojnyj   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 16.05.2016 09:17  

Třída FDS

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Špinar   Jiří   Strongbow   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.04.2016 13:57  
2   Jedlička   Stanislav   ANTEO   KLoM "MORAVA TEAM" 04.05.2016 19:53  
3   Kräuter   Ivan   ALTONA   KLoM Olomouc 12.05.2016 15:56  
4   Darvaš   Josef   RŽ.1   KLoM Náchod 16.05.2016 18:53  
5   Šrámek   Vladimír   Renowen   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 16.05.2016 19:25  

Celkem je přihlášeno 76 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF