Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

3. soutěž MiČR NS 2016 - Borovany

Termín od 24.06.2016 do 25.06.2016

Uzávěrka přihlášek 20.06.2016 včetně

Kategorie: NS

Propozice: 3. soutěž MiČR NS 2016 - Borovany - propozice

Harmonogram: 3. soutěž MiČR NS 2016 - Borovany - časový harmonogram

Výsledky: 3. soutěž MiČR NS 2016 - Borovany - výsledky

0

Třída F2A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   ZÍTKO   Jonáš   PG 117   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 00:46  
2   DANÍČEK   Petr   monitor SSSR   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
3   BUDINA   Ondřej   SABRINA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
4   Sviták   Ondřej   Monitor   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:30  

Třída F2A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Šesták   Miloslav   ZEEAREND   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
2   Grňa   Ivan   VITAL SPARK   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
3   Jedlička   Stanislav   JANUS   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
4   Houska   Martin   Bogdan   KLoM Navi studio Plzeň 06.06.2016 22:20  
5   Weiss   Václav   Armeria   KLM Royal DUX Duchcov 08.06.2016 18:02  
6   VÁCLAVŮ   Pavel   R-3   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  

Třída F2B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Janko   Jakub   PT 109   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2016 11:22  
2   Urban   Zdeněk   DORNBUSH   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
3   Kubíček   Jiří   HLÍDKOVÝ ČLUN   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
4   Jíša   Petr   K. D. Perkasa   KLoM Plzeň - Letkov 06.06.2016 22:19  
5   Jakeš   Vladimír   Albatros   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:07  
6   Majerová   Dagmar   Pedro Gual   Modelářský klub Brandýs nad Labem 09.06.2016 21:40  
7   Majer   Karel   Stíhač ponorek   Modelářský klub Brandýs nad Labem 09.06.2016 21:40  

Třída F2C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jíša   Stanislav   Andrea Doria   KLoM Plzeň - Letkov 06.06.2016 22:18  
2   Houska   Martin   President Masaryk   KLoM Navi studio Plzeň 13.06.2016 21:11  

Třída F4A-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   HEINL   David   POLICE-88   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 00:46  
2   BAŽANT   Tibor   SALLY-92   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 00:46  
3   JANÍČEK   Jan   POLICE-95   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 00:46  
4   Jakeš   Michal   Sally   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:07  
5   DANÍČEK   Petr   PÚ-77   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
6   BUDINA   Ondřej   SALLY-74   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
7   BUDINA   Vojtěch   SALLY-78   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
8   JUNGMANN   Vojtěch   POLICE-87   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
9   Sviták   Ondřej   Leader   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:30  
10   Bodžár   Ondřej   Šumava   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
11   Fyrbach   Karel   Kajman   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
12   Fyrbach   Vít   Caribic   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
13   Fyrbach   Marek   MTB 67   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
14   Sedmík   Matěj   Leader   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
15   Klečka   Jan   Monster   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
16   Juhasz   Dominik   Krasomila   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
17   Šíma   Petr   Policie   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
18   Míka   Tadeáš   S70A   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  
19   Svoboda   Jakub   Kajman   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:45  
20   Hurtová   Lucie   Policie   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:49  

Třída F4A-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Darakev   Pavel   Snowberry   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2016 11:22  
2   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2016 11:22  
3   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2016 11:22  
4   Janko   Zdeněk   Classic   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2016 11:22  
5   Jedlička   Lubomír   Policie   KLoM Maják Borovany 06.06.2016 22:16  
6   Jedlička   Jan   Theia   KLoM Maják Borovany 06.06.2016 22:16  
7   Jedlička   Pavel   Leader   KLoM Maják Borovany 06.06.2016 22:16  
8   Vlach   Jan   Spider   KLM Royal DUX Duchcov 08.06.2016 18:02  
9   Vlach   Jan   Nancy Raymond   KLM Royal DUX Duchcov 08.06.2016 18:02  
10   Weiss   Václav   Policie   KLM Royal DUX Duchcov 08.06.2016 18:02  
11   Ferjančič   Michal   Xenie   KLoM Maják Borovany 08.06.2016 18:26  
12   Ferjančič   Bohuslav   Edita   KLoM Maják Borovany 08.06.2016 18:26  
13   Ferjančičová   Kateřina   Edita   KLoM Maják Borovany 08.06.2016 18:26  
14   Ferjančičová   Aneta   Eliška   KLoM Maják Borovany 08.06.2016 18:26  
15   VÁCLAVŮ   Pavel   SURVEY   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
16   Jakeš   Stanislav   Xenie II   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:52  
17   Jakeš   Tomáš   Xenie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:52  
18   Sviták   Pavel   Survey   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:30  
19   Maglocký   Michal   Neptune   KLoM Barrakuda Nová Ves 20.06.2016 21:37  

Třída F4B-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   JANÍČEK   Jan   BANCKERT   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 00:46  
2   Jakeš   Michal   Müritz   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:07  

Třída F4B-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Grňa   Ivan   St. Canute   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
2   Vlach   Jan   Walter Raleight   KLM Royal DUX Duchcov 08.06.2016 18:02  
3   Ferjančičová   Aneta   BANCKERT   KLoM Maják Borovany 08.06.2016 18:26  
4   BUDINA   Petr   BRUMA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
5   Jakeš   Stanislav   Yorkshireman   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:52  
6   Jakeš   Tomáš   Falke   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:52  

Třída F4C-J

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Michal   Vosper   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:07  
2   Jakeš   Tomáš   PT-109   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:52  
3   Bodžár   Ondřej   Snowberry   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:17  

Třída F4C-S

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   TOMÁŠEK   Martin   SNOWBERRY   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 22:58  
2   Jakeš   Stanislav   Bezpokojnyj   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:52  
3   Hlach   Tomáš   S 100   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:44  

Třída FDS

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Špinar   Jiří   Strongbow   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2016 11:22  
2   Jedlička   Stanislav   ANTEO   KLoM "MORAVA TEAM" 03.06.2016 15:33  
3   Sviták   Pavel   Lechales   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:53  
4   Šrámek   Vladimír   Renowen   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 13.06.2016 21:09  
5   Voráček   Jiří   Zinnia   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 21:55  
6   Voráčková   Kristína   Snowflake   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 21:55  

Celkem je přihlášeno 78 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF