Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

Jednorázové MiČR mládeže 2016

Termín od 24.06.2016 do 26.06.2016

Uzávěrka přihlášek 20.06.2016 včetně

Kategorie: Mládež

Propozice: Jednorázové MiČR mládeže 2016 - propozice

Harmonogram: Jednorázové MiČR mládeže 2016 - časový harmonogram

Výsledky: Jednorázové MiČR mládeže 2016 - výsledky

0

Třída Žáci F4A do 15

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 BAŽANT   Tibor   SALLY-92   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
2 ZÍTKO   Jonáš   PG 117   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
3 DANÍČEK   Petr   PÚ-77   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
4 BUDINA   Vojtěch   SALLY-78   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
5 Fyrbach   Karel   Kajman   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
6 Fyrbach   Vít   Caribic   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
7 Fyrbach   Marek   MTB 67   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
8 Sedmík   Matěj   Leader   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
9 Klečka   Jan   Monster   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
10 Juhasz   Dominik   Krasomila   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
11 Šíma   Petr   Policie   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
12 Míka   Tadeáš   S70A   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
13 Šnajdr   Michal   Aneta   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
14 Potůček   Jindřich   Wasserschutzpolizei 9   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
15 Búřil   Adam   Sally   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
16 Valentík   Michal   Survey   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
17 Svoboda   Jakub   Sally   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:50  
18 Hurtová   Lucie   Policie   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:50  
19 Blažek   Lukáš   B-5   KLoM Maják Borovany 20.06.2016 22:03  
20 Valla   Tomáš   M01   KLoM Maják Borovany 20.06.2016 22:03  

Třída Žáci F4A 15+

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Michal   Sally   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:32  
2 BUDINA   Ondřej   SALLY-74   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
3 JUNGMANN   Vojtěch   SALLY-87   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
4 Ferjančičová   Aneta   Eliška   KLoM Maják Borovany 12.06.2016 20:27  
5 Jakeš   Tomáš   Xenie   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:56  
6 Sviták   Ondřej   Leader   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:53  
7 Bodžár   Ondřej   Šumava   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
8 Votruba   Jan   Helga   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:50  

Třída Žáci F4B do 15

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Michal   Muritz   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:32  
2 BUDINA   Ondřej   SABRINA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  

Třída Žáci F4B 15+

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Ferjančičová   Aneta   BANCKERT   KLoM Maják Borovany 12.06.2016 20:27  
2 Jakeš   Tomáš   Falke   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:56  
3 Sviták   Ondřej   Monitor   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:53  

Třída Žáci EX 500 do 15

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Fyrbach   Karel   Karel   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
2 Fyrbach   Vít   Vít   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
3 Fyrbach   Marek   Marek   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
4 Sedmík   Matěj   Matěj   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
5 Klečka   Jan   Jan   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
6 Juhasz   Dominik   Dominik   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
7 Šíma   Petr   Petr   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
8 Míka   Tadeáš   Tadeáš   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
9 Frček   Roman   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
10 Dubravcová   Eliška   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
11 Dubravcová   Aneta   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
12 Kraus   Jan   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
13 Kraus   František   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
14 Demčák   Filip   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
15 Bártík   Daniel   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
16 Šnajdr   Michal   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
17 Šnajdr   Vítek   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
18 Nechvátal   Milan   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
19 Búřil   Adam   Mlýnečka   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
20 Potůček   Jindřich   Střela   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
21 Valentík   Michal   Elán   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
22 Břečka   Patrik   Ťapka   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
23 Svoboda   Jakub   Jakub   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:50  
24 Hurtová   Lucie   Lucie   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:50  
25 Kadlec   Richard   Richard   KLoM Ledenice 20.06.2016 21:50  
26 Nechvátal   Lukáš   123   KLoM Třešť 20.06.2016 21:55  
27 Nechvátal   Tomáš   Fantazie   KLoM Třešť 20.06.2016 21:55  
28 Blažek   Lukáš   Lukáš   KLoM Maják Borovany 20.06.2016 22:03  
29 Nosek   Ondřej   Ondřej   KLoM Maják Borovany 20.06.2016 22:03  
30 Valla   Tomáš   Tomáš   KLoM Maják Borovany 20.06.2016 22:03  

Třída Žáci EX 500 15+

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Michal   Jantar   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:32  
2 Ferjančičová   Aneta   Ruprecht   KLoM Maják Borovany 12.06.2016 20:27  
3 Jakeš   Tomáš   Alan   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 13.06.2016 12:56  
4 Sviták   Ondřej   Jantar   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:53  
5 Bodžár   Ondřej   pepa   KLoM Ledenice 13.06.2016 21:49  
6 Frčková   Terezie   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  

Třída Žáci EX Ž do 15

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Michal   Bajaja   KLoM Fregata Bakov nad Jizerou 08.06.2016 22:32  
2 Bártík   Daniel   Jantar   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
3 Šnajdr   Michal   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
4 Šnajdr   Vítek   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
5 Nechvátal   Milan   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
6 Búřil   Adam   LK 59   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
7 Valentík   Michal   Nelka   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
8 Břečka   Patrik   Andy   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  

Třída Žáci EX Ž 15+

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Ferjančičová   Aneta   Molly   KLoM Maják Borovany 12.06.2016 20:27  

Třída Žáci Eco mini Standart do 15

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 ZÍTKO   Jonáš   HOP   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
2 ZÍTKOVÁ   Teodora   HOPA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
3 Frček   Roman   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
4 Dubravcová   Eliška   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  
5 Nechvátal   Milan   123   KLoM Třešť 17.06.2016 10:44  
6 Búřil   Adam   Eco   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
7 Potůček   Jindřich   Mex   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
8 Valentík   Michal   Eco   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
9 Břečka   Patrik   Eco   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
10 BAŽANT   Tibor   BLECHA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 19.06.2016 23:52  
11 DANÍČEK   Petr   FLEA   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 19.06.2016 23:52  

Třída Žáci Eco mini Standart 15+

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Sviták   Ondřej   blecha   KLoM Maják Borovany 13.06.2016 16:53  
2 Frčková   Terezie   123   KLoM Ktiš 16.06.2016 20:15  

Třída Žáci Eco mini Expert do 15

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 ZÍTKO   Jonáš   TROP   KLoM Admiral Jablonec nad Nisou 08.06.2016 23:01  
2 Potůček   Jindřich   Sideon   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  
3 Valentík   Michal   Expert   KLoM Velká nad Veličkou 17.06.2016 14:43  

Třída Žáci Eco mini Expert 15+

0
Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Celkem je přihlášeno 94 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF