Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na uplynulé soutěže

3. soutěž MiČR NS 2021 - Ledenice

Termín od 11.06.2021 do 12.06.2021

Uzávěrka přihlášek 07.06.2021 včetně

Kategorie: NS

Propozice: 3. soutěž MiČR NS 2021 - Ledenice - propozice

Po uzavření přihlášek zde bude zveřejněn předpokládaný konečný časový harmonogram.

Třída F2A-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   VÉLE   Matěj   R-3   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
2   LAURIN   Tomáš   HYDROGRAF   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
3   HEINL   David   monitor SSSR   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
4   VAVŘAČ   Šimon   NUREK   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
5   VELE   Lukáš   KP 118   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
6   POLIČANSKÝ   Matyáš   monitor SSSR   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  

Třída F2A-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bilina   Jiří   Alaska   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
2   Houska   Martin   Bogdan   KLoM "NAVI STUDIO" Plzeň p.s. 24.05.2021 10:00  
3   BUDINA   Ondřej   HERCULES   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  

Třída F2B-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2B-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F2C-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Bilina   Jiří   Pelorus   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
2   Houska   Martin   President Masaryk   KLoM "NAVI STUDIO" Plzeň p.s. 24.05.2021 10:00  

Třída F4A-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Němeček   Matěj   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2021 13:07  
2   LAURIN   Tomáš   SALLY-94   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
3   VÉLE   Matěj   SALLY-83   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
4   ZÍTKO   Jonáš   POLICE   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
5   POLIČANSKÝ   Matyáš   SALLY-75   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
6   VELE   Lukáš   SALLY-72   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
7   HEINL   David   POLICE-88   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:18  
8   VAVŘAČ   Šimon   SALLY-76   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:18  
9   ZÍTKOVÁ   Teodora   Policie - 67   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:21  
10   Sedmík   Matěj   Leader   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 06.06.2021 09:38  
11   Svoboda   Jakub   Kajman   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 06.06.2021 09:38  
12   Fyrbach   Vít   Kapr 1   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 06.06.2021 09:38  
13   Fyrbach   Marek   Policie   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 06.06.2021 09:38  
14   Kubín   Jáchym   Policie   FREGATA - KLoM ČR p.s 06.06.2021 09:38  

Třída F4A-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Xenie II   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
2   Jakeš   Tomáš   Xenie   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
3   Křen   Otakar   S.A.R.   NAUTILUS Proboštov MK, p.s 20.05.2021 11:15  
4   Ivančová   Kateřina   Linda   Maják Borovany-MK p.s 24.05.2021 10:35  
5   Ivančo   Alexandr   Maryla   Maják Borovany-MK p.s 24.05.2021 10:35  
6   Jedlička   Jan   Theia   Maják Borovany-MK p.s 28.05.2021 21:42  
7   Ovčarčinová   Sára   Leader   Maják Borovany-MK p.s 28.05.2021 21:42  
8   Jedlička   Lubomír   Christian   Maják Borovany-MK p.s 28.05.2021 21:42  
9   Jedlička   Pavel   Johann Fidi   Maják Borovany-MK p.s 28.05.2021 21:42  
10   Sviták   Pavel   Survey   Maják Borovany-MK p.s 30.05.2021 20:50  
11   Jíša   Petr   Snowberry   KLOM PLZEŇ - LETKOV 01.06.2021 20:54  
12   Jíša   Stanislav   Armidale   KLOM PLZEŇ - LETKOV 01.06.2021 20:54  
13   Darakev ml.   Pavel   Cyclop   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2021 13:07  
14   Janko   Jakub   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2021 13:07  
15   Janko   Zdeněk   GMH   Třebechovický modelářský klub p.s. 02.06.2021 13:07  
16   BUDINA   Ondřej   SALLY-74   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
17   Sedmík   Petr   Atlantic   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 06.06.2021 09:38  
18   Fyrbach   Karel   Kajman   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 06.06.2021 09:46  

Třída F4B-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   HEINL   David   BANCKERT   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
2   VELE   Lukáš   ROTE SAND   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:09  
3   POLIČANSKÝ   Matyáš   SCH-3   KLoM Admiral p.s 04.06.2021 19:18  

Třída F4B-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Yorkshireman   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
2   Hlach   Tomáš   Honesty   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 07.06.2021 09:28  

Třída F4C-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída F4C-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Jakeš   Stanislav   Bezpokojnyj   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
2   Jakeš   Tomáš   Nastojčivyj   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:24  
3   Hlach   Tomáš   S 100   Lodní modeláři Ledenice-MK p.s 07.06.2021 09:28  

Třída FDS

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1   Douša   Ladislav   Saturn   SMČR MK p.s. Brandýs n./Labem-79 13.05.2021 18:34  
2   Křen   Otakar   Borkum   NAUTILUS Proboštov MK, p.s 25.05.2021 11:14  
3   Špinar   Jiří   Grazyna   Třebechovický modelářský klub p.s. 04.06.2021 11:29  

Celkem je přihlášeno 54 modelů

← zpět na uplynulé soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF