Závody lodních modelářů NS

PŘIHLÁSIT REGISTROVAT

Seznam přihlášených na soutěž

← zpět na vypsané soutěže

3. soutěž MiČR NS 2021 - Velký Vřešťov

Termín od 18.06.2021 do 19.06.2021

Uzávěrka přihlášek 12.06.2021 včetně

Kategorie: NSS

Propozice: 3. soutěž MiČR NS 2021 - Velký Vřešťov - propozice

Po uzavření přihlášek zde bude zveřejněn předpokládaný konečný časový harmonogram.

Třída NSS-A-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Tomáš   Amati   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:38  
2 Walenta   René   BARRACUDA   Slezsko modelářský klub p.s. 01.06.2021 20:49  
3 Janoš   Milan   Gata II   SMČR MK p.s. Brandýs n./Labem-79 02.06.2021 20:12  
4 EMLER   Vratislav   VAMARIE   KLoM Admiral p.s 08.06.2021 08:11  
5 Chmelka   František   Theo   Slezsko modelářský klub p.s. 10.06.2021 16:52  
6 HALAMA   Libor   PIRAT II   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  
7 Macháček   Pavel   Machichaco   Lodní modeláři Bílá Třemešná p.s 10.06.2021 22:19  

Třída NSS-B-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Šenekel   Michal   Mariquita   Lodní modeláři Bílá Třemešná p.s 19.05.2021 19:22  
2 Kopecký   Zdeněk   DORIAN GRAY   Lodní modeláři Bílá Třemešná p.s 25.05.2021 10:09  
3 Dvořák   Milan   Dorian Gray   KLoM Kolín modelářský klub p.s 06.06.2021 19:19  
4 Matouš   Matěj   Tuiga   NAUTILUS Proboštov MK, p.s 08.06.2021 08:11  
5 Slížek   Josef   When and If   NAUTILUS Proboštov MK, p.s 08.06.2021 08:11  
6 EMLER   Vratislav   MARIETTE   KLoM Admiral p.s 08.06.2021 08:11  
7 KREISEL   Jiří   ADIX   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  
8 Kroupa   Milan   Eleonora   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  

Třída NSS-C-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-D-S

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 Jakeš   Tomáš   Buccaneer 28   FREGATA - KLoM ČR p.s 13.05.2021 07:38  
2 Douša   Ladislav   Volans   SMČR MK p.s. Brandýs n./Labem-79 03.06.2021 22:41  

Třída NSS-A-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v
1 HEINL   David   ATLANTIS   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  
2 VÉLE   Matěj   ILLBRUCK   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  
3 VAVŘAČ   Šimon   GABRIELA 66   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  
4 LUKÁŠEK   Marek   DRAGON   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:19  
5 VELE   Lukáš   OCEAN   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:29  
6 LAURIN   Tomáš   LEGEND   KLoM Admiral p.s 10.06.2021 22:29  

Třída NSS-B-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-C-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Třída NSS-D-J

Počet  PříjmeníJménoModelKlubPřihlášen/a v

Zatím se nikdo nepřihlásil

Celkem je přihlášeno 23 modelů

← zpět na vypsané soutěže

web & design: Martin Kupka 2014 - 2016 | powered by: NF